Par mums

par_mums_baneris

SIA „Zooserviss” dibināta 2000. gadā un šobrīd ir lielākais augstākās kvalitātes barību un zoopreču vairumtirdzniecības uzņēmums Latvijā. Saviem klientiem nodrošinām labāko piedāvājumu – plašu zoopreču sortimentu, augstāko kvalitāti un elastīgas cenas.

SIA „Zooserviss” piedāvā 10 000 zoopreces vairāk nekā 40 pasaulē pazīstamu zīmolu: Nutra Gold, Nutra Nuggets, Diamond, Taste of The Wild, Versele – Laga, Ferplast, Rinti, Prestige, JBL, IPTS u.c.

Kopš savas darbības uzsākšanas SIA „Zooserviss” paplašināja ne tikai piedāvāto preču sortimentu, bet arī savas darbības teritoriālo diapazonu. No 2004. gada SIA „Zooserviss” aktīvi sadarbojas ar uzņēmumiem ne tikai Latvijā, bet arī ar partneriem Igaunijā, Lietuvā, Polijā, veicot regulārās zoopreču piegādes. Mūsu klienti – mūsu galvenā prioritāte. SIA „Zooserviss” sadarbojas ar juridiskām, kā arī ar fiziskām personām, un šobrīd klientu skaits pārsniedz 400. Tai skaitā ietilpst lielākā daļa zooveikalu, veterinārās aptiekas, audzētavas, klubi un audzētāji.

SIA „Zooserviss” nepārtaukti attīstās, pilnveidojot un paaugstinot klientu apkalpošanas kvalitāti un paplašinot piedāvāto zoopreču sortimentu.

Ar cieņu,

Jūsu SIA “Zooserviss”

nutra_gold_baneris