Pro-Vet barība

PRO-VET RENAL speciāli izstrādāta diētiska barība pieaugušiem kaķiem ar hronisku nieru mazspējas slimību. Nodrošina kaķus ar nepieciešamo barības vielu daudzumu organisma darbības uzturēšanai.

Rekomendējamais barības lietošanas laiks ir 6 mēneši. Ņemot vērā barības sastāvu, gaidīts izdzīvošanas laiks pēc diagnozes noteikšanas sastāda 30 mēneši.

RAKSTUROJUMS DARBĪBA
Fosfora zems saturs Samazina nieru mazspējas attīstības risku
Olbaltumvielu zems saturs Asins samazināšanās urīnā
Nātrija zems satus Gipertenzijas pretiedarbība
Kālija augsts saturs Kompensē kālija trūkumu
Arahidonskābes zems saturs Samazināta pretiekaisumu eikozanoīdu veidošanās
Eikozapentānskābes augsts saturs Pastiprināta asinsvadu paplašināšanas un pretiekaisumu eikozanoīdu veidošanās
pH vidējais līmenis urīnā Skābintoksikācijas profilakse
Barības vielu optimāla koncentrācija Organisma funkcijju atbalsts, ādas un spalvas laba stāvokļa nodrosināšana
Augsta olbaltumvielu proteīnu, tauku un  ogļhidrātu izmantojamība Laba ekskrementu struktūra un konsistence

Kaķu nāves pamatcēlonis ir hroniska nieru mazspēja (HNM). HNM novēro 30% kaķiem vecumā virs 12 gadiem. HNM attīstību var palēnināt un tādējādi paildzināt dzīvnieka dzīvi, bet šī slimība nav ārstējama. Uz doto brīdi ir pierādīts, ka pareiza ēdināšana var pagarināt kaķa dzīvi, kas slimo ar HNM. Fosfora daudzuma ierobežojums aizkavē nieru nepareizo darbību. Bez fosfora daudzuma samazināšanos pie kaķu diētiskas barošanas faktoriem ir pieskaitāmas arī olbaltumvielu un nātrija daudzuma samazinājums, kālija daudzuma palielinājums, vidēja pH līmeņa uzturēšana urīnā un liels eikozapentānskābes daudzums. Protams, pamatvielu ierobežojumi barībā nedrīkst novest līdz to trūkumam, tāpēc šīs vielas jādod tādā daudzumā, kas ļauj uzturēt normālas organisma funkcijas.

Pareiza edināšana pie HNM ir spējīga tikai palēnināt nefronu daudzuma samazināšanos un pagarināt kaķa dzīvi. PRO-VET RENAL ideāla formula ļauj domāt, ka pēc nieru mazspējas dizgnozes uzstādīšanas barība ļaus pagarināt kaķa dzīvi par 30 mēnešiem. Ir liela varbūtība, ka PRO-VET RENAL var ievērojami samazināt HNM saslimšanas risku.

Sastāvs: rīsi, dzīvnieku izcelsmes proteīni, mieži, dzīvnieku tauki, kukurūza, kvieši, zivju eļļa, kukurūzas lipeklis, biešu masa, kartupeļu ciete, atūdeņota vistas gaļa, kartupeļu olbaltumvielas, raugs, vistas aknas, minerāli, šķiedrvielas, inulīns.

Piedevasg: vitamīns А 16.500МЕ, vitamīns D3 1.650МЕ, E1 dzelzs 100mg (dzelzs sulfāts), E5 mangāns 40mg (mangāna oksīds), E4 varš 5mg (vara sulfāts), E6 cinks 150mg (cinka sulfāts), E2 jods 1mg, E3 1.0mg, E8 selēns 0.2mg.

Analīze: kopproteīni 24%, koptauki 20%, koppelni 5%, kopšķiedrvielas 2.9%, mitrums 8%, kalcijs 0.55%, fosfors 0.50%, nātrijs 2.1 g/kg, magnijs 0.69 g/kg, hlorīds 6.5 g/kg, kālijs 8.8 g/kg, сера 2.4 g/kg, hidroksiprolīns 7.8g/kg, linolēnskābe CLA (ω6) 20 g/kg, alfa-linolēnskābe ALA (ω3) 2.9 g/kg, arahidonskābe AA (ω6) 0.7 g/kg, EPA (ω3) 7.0 g/kg, DHA (ω6) 7.0g/kg* varš 8.7mg/kg*, vitamīns D 1.650 МЕ/kg*

PRO-VET Struvite speciāli izstrādāta barība pieaugušiem kaķiem ar struvītu urīnakmeņu slimību. PRO-VET STRUVITE šķīdina kristālus un akmeņus urīnpuslī un nodrošina recidīvu profilaksi. Nodrošina barības vielas organisma darbības nodrošināšanai.

Rekomendējamais lietošanas laiks 5-12 nedēļas. Vadoties no barības sastāva, nepieciešamais laiks struvītu izšķīdināšanai ir 4 nedēļas.

Šī barība varētu tikt izmantota struvītu profilaksei un lietota ilgāk par norādīto laiku*.

raksturojums Darbība
Skābinošas īpašības Esošo struvītu izšķīdināšana, jaunu struvītu veidošanos profilakse
Magnija zems saturs Magnija koncentrācijas samazināšana urīnā
Fosfora zems saturs Samazina nieru mazspējas attīstības risku
Proteīnu zems saturs Amonija koncentrācijas samazināšana urīnā
Barības vielu optimālā koncentrācija Organisma funkciju atbalsts, ādas un spalvas laba stāvokļa nodrošināšana.

Struvītu kristālu un akmeņu veidošanos urīnpuslī ir izplatīta kaķu saslimšana. Struvītu kristāli un akmeņi var aizprostot urīnkanālu, kā rezultātā kaķis nevarēs normāli urinēt. Šāda stāvoklī urinēšana paliek sāpīga, organismā sāk krāties vielmaiņas produkti, kas var novest līdz komai un nāvei. Apmēram 10% kaķiem, kurus atnes pie veterinārārsta uz pieņemšanu, urīnceļu saslimšanu izraisa tieši struvīti. PRO-VET STRUVITE diēta izveidota, lai mazinātu struvītu komponentu koncentrāciju (magnija, amonija, fosfāta) un pH ūdeņraža rādītāja urīnā līdz tādai pakāpei, lai šķīstu struvītu akmeņi un neveidotos jaunie kristāli. Struvītu kristālu un akmeņu šķīdināšana urīnpuslī un jaunveidojumu profilakse ir iespējama tikai pie zemas struvītu komponentu koncentrācijas. PRO-VET STRUVITE barībā ir nepieciešamais skābinātāja daudzums, lai uzturētu vidējo pH (ūdeņraža) līmeni 6.3 robežās. Tādam vidējam rādītājam piemīt pretstruvītu iedarbība, un tas nevar izraisīt skābas intoksikācijas risku. Zems magnija, fosfora un proteīnu līmenis urīnā stimulē struvītu šķīdināšanu un aizkavē to rašanos.  Tāpēc PRO-VET STRUVITE var izmantot kaķiem, kuri cieš no struvītu izraisītas urīnakmeņu slimības bez urīnkanala aizprostojuma, ka arī kaķiem, kuriem ir novērota atkārtota struvītu veidošanas tendence.

Sastāvs: rīsi, mieži, dzīvnieku tauki, proteīns, kvieši, kukurūzas ciete, atūdeņota jēra gaļa, kukurūza, kukurūzas lipeklis, atūdeņota vistas gaļa, zivju eļļa,  vistas aknas, raugs, šķiedrvielas, minerāli, biešu masa, globīns, inulīns.

Piedevas/kg: А vitamīns 16.500 МЕ, D3 vitamīns 1.650 МЕ, E1 dzelzs 100mg, E5 mangāns 40 mg, E4 varš 5 mg, E6 cinks 150 mg, E2 jods 1.0 mg, E3 kobalts 1.0 mg, E8 selēns 0.2.

Analīze: kopproteīni 25%, koptauki 20%, koppelni 5%, šķiedrvielas 3%, mitrums 8%, kalcijs (Ca) 0.55%, fosfors (P) 0.55%, nātrijs (Na) 2.4 g/kg, māgnijs (Mg) 0.6 g.kg, kālijs 6 g/kg, sērs 2.5 g/kg, taurīns 1.5 g/kg *pH =± 6.3*

 

PRO-VET weIght control speciāli izstrādāta barība kaķu svara kontrolei, vēža, sirds mazspējas un cukura diabēta attīstības risku samazināšanai.

RAKSTUROJUMS DARBĪBA
Samazināta vielu enerģētiska vērtība Ķermeņa svara kontrole
Barības vielu optimāla koncentrācija Organisma funkciju atbalsts, ādas un spalvas laba stāvokļa nodrošināšana
Augsta olbaltumvielu proteīnu, tauku un  ogļhidrātu izmantojamība Laba ekskrementu struktūra un konsistence
Satur Omega-3 taukskābes Stimulē imunitāti. Uzlabo ādas stāvokli dermatīta gadījumā. Samazina vēža, nieru mazspējas un osteoatrīta veidošanās iespējamību.
Regulē vielu koncentrāciju, kas ietekmē urīna pH līmeni. Kā arī samazināta vielu koncentrācija, kas izraisa struvītu veidošanos. Samazina struvītu veidošanās risku
Piesātināta ar dabīgajiem antioksidantiem Samazina brīvo radikāļu veidošanos, kas ietekmē vēža un nieru mazspējas attīstību. Palēnina vecuma izmaiņas audu struktūrā.
Fosfora zems saturs Samazina nieru mazspējas attīstības risku
Piesātināta ar šķiedrvielām ar augustu un zemu lipekļa saturu Samazina cukura diabēta rašanās risku, ka arī spalvas kamoliņu veidošanas risku. Stimulē gremošanas trakta darbību un uzlabo ekskrementu konsistenci.
Satur Yukka Schidigera ekstraktu Samazina gremošanas problēmas un dzīvnieka urīna un izkārnījumu smaku
Satur prebiotikas Stimulē labvēlīgo bakteriju attīstību gremošanas traktā, veicina gremošanas trakta veselību un pareizu darbību
Mitrums  8% Kavē kaitīgo baktēriju attīstību, nodrošinot maksimālu izejvielu saglabāšanu.

PRO-VET WEIGHT CONTROL barībai ir zema energosaturošu vielu koncentrācija, lai kontrolētu pieaugušo kaķu ķermeņa svaru, kuriem ir aptaukošanas tendence. Jebkurš liekais svars samazina dzīves ilgumu un izraisa augstu cukura diabēta, vēža un sirds mazspējas saslimšanas risku.

Īpašs PRO-VET WEIGHT CONTROL sastāvs samazina šo slimību veidošanas risku un atvieglo kaķa ķermeņa svara konroli. Ķermeņa svars ir atkarīgs no apēstas barības daudzuma un fiziskas aktivitātes pakāpes. Ķermeņa ideālais svars pagarina kaķa dzīves ilgumu un samazina pamatsaslimšanas risku. Ir jādod tik daudz PRO-VET WEIGHT CONTROL barības kaķim, lai sasniegtu un uzturētu dzīvnieka ideālu svaru. PRO-VET WEIGHT CONTROL formula izveidota, lai uzturētu svara samazinašanu un neļauutu kaķim atkal uzbaroties.

Sastāvs: rīsi, dzīvnieku izcelsmes proteīni, mieži, kukurūza, kvieši, atūdeņota vistas gaļa, kukurūzas lipeklis, dzīvnieku tauki, šķiedrvielas, biešu masa, laša eļļa, vistas aknas, raugs, kartupeļu proteīni, minerāli, inulīns.

Piedevasg: vitamīns А 16.500МЕ, vitamīns D3 1.650МЕ, E1 dzelzs 100mg (dzelzs sulfāts), E5 mangāns 40mg (mangāna oksīds), E4 varš 5mg (vara sulfāts), E6 cinks 150mg (cinka sulfāts), E2 jods 1mg, E8 selēns 0.2mg.

Analīze: kopproteīni 30%, koptauki 10%, koppelni 5.1%, kopšķiedra 5%, mitrums 8%, linolēnskābe CLA (ω6) 15g/kg, alfa-linolēnskābe ALA (ω3) 1.3g/kg, eikozapentānskābe – EPA (ω3) 1.5 g/kg, dokozaheksānskābe – DHA (ω6) 1.5 g/kg * pH = ± 6.5

PRO-VET ADULT nodrošina apmierinošu veselības stāvokli pieaugušiem kaķiem un samazina urīnvadu slimības, nieru mazspējas, sirds mazspējas, cukura diabēta un vēža rašanas riskus. PRO-VET® ADULT var nodrošināt kaķu dzīves ilgumu.

Raksturojums Darbība
Barības vielu optimāla koncentrācija Organisma funkciju atbalsts, ādas un spalvas laba stāvokļa nodrosināšana.
Augsta olbaltumvielu proteīnu, tauku un  ogļhidrātu izmantojamība Laba ekskrementu struktūra un konsistence
Bagāta ar Omega-3 taukskābēm (EPA+DHA) Stimulē imunitāti. Uzlabo ādas stāvokli dermatīta gadījumā. Samazina vēža, nieru mazspējas un osteoatrīta veidošanās iespējamību.
Regulē vielu koncentrāciju, kas ietekmē urīna pH līmeni, samazina komponentus, kas izraisa struvītu veidošanos Struvītu veidošanās riska samazināšana
Piesātināta ar dabīgajiem antioksidantiem Samazina brīvo radikāļu veidošanos, kas ietekmē vēža un nieru mazspējas attīstību. Palēnin vecuma izmaiņas audu struktūrā.
Fosfora zems saturs Samazina nieru mazspējas attīstības risku
Piesātināts ar šķiedrvielām ar augustu un zemu līpekļa saturu Samazina cukura diabēta risku, kā arī spalvas kamoliņu veidošanās risku. Stimulē gremošanas trakta darbību un uzlabo ekskrementu konsistenci.
Satur Yukka Schidigera ekstraktu Samazina gremošanas problēmas un dzīvnieka urīna un izkārnījumu smaku
Satur prebiotikas Stimulē labvēlīgo bakteriju attīstību gremošanas traktā, veicina gremošanas trakta veselību un pareizu darbību
Mitrums  8% Kavē kaitīgo baktēriju attīstību, nodrošinot maksimālu izejvielu saglabāšanu.

Sastāvs: dzīvnieku izcelsmes proteīni, dzīvnieku tauki, atūdeņota vistas gaļa, rīsi, kukurūzas līpeklis, mieži, kukurūza, kvieši, kartupeļu olbaltumvielas, biešu masa, augu šķiedrvielas, laša eļļa, vistas aknas, raugs, minerāli, inulīns.

Piedevasg: vitamīns А 16.500МЕ, vitamīns D3 1.650МЕ, vitamīns C 310mg, biotīns 225μг, holīns 750мг, E1 dzelzs 100mg, E5 mangāns 40mg, E4 varš 5mg, E6 cinks 150mg , E2 jods 1mg, E8 selēns 0.2mg, taurīns 750mg, beta-karotīns 100mg, L-karnitīns 100mg, inulīns 500mg.

Analīze: kopproteīni 34%, koptauki 20%, koppelni 5.2%, kopšķiedrvielas 4%, mitrums 8%, kalcijs (Ca) 0.72%, fosfors (Р) 0.71%, nātrijs (Na) 3.5 g/kg, magnijs (Mg) 0.8 g/kg, eikozapentānskābe – EPA (ω3) 1.5 g/kg, dokozaheksānskābe – DHA (ω6) 1.5 g/kg, linolēnskābe – CLA (ω6) 27 g/kg, alfa-linolēnskābe – ALA (ω3) 2.6 g/kg, arahidonskābe – AA (ω6) 0.3g/kg* pH  = ± 6.5

PRO-VET HYPERSEN ir mērķtiecīga hipoalergēna diēta, kas satur hidrolizētus olbaltumvielas un tiek izmantota kā alerģijas novēršanas diēta.

Rekomendējamais lietošanas laiks 3-8 nedēļas. Ja alerģijas pazīmes un simptomi novērsti, barību var izmantot neierobežoti.

raksturojums darbība
Hidrolizētas olbaltumvielas Novērš nepatīkamas reakcijas uz barību
Laša eļļa 5% Pretiekaisumu iedarbība; pretkahektiskā iedarbība
Gurķenes eļļa 0.5% Ievērojami samazina ādas niezi.  Pretiekaisumu iedarbība, kontrolē ādas stāvokli dermatīta gadījumā. Gurķenes eļļas aktīvas vielas ir taukskābe Omega-6, gamma-linolēnskābe
Augsta olbaltumvielu proteīnu, tauku un  ogļhidrātu izmantojamība Laba ekskrementu struktūra un konsistence
Piesātināta ar dabīgajiem antioksidantiem Samazina brīvo radikāļu veidošanos, kas ietekmē vēža un nieru mazspējas attīstību. Palēninā vecuma izmaiņas audu struktūrā.
Fosfora zems saturs Samazina nieru mazspējas attīstības risku
Piesātināta ar šķiedrvielām ar augstu un zemu lipekļa saturu Samazina cukura diabēta rašanās risku, kā arī spalvas kamoliņu veidošanās risku. Stimulē gremošanas trakta darbību un uzlabo ekskrementu konsistenci.
Satur Yukka Schidigera ekstraktu Samazina gremošanas problēmas un dzīvnieka urīna un izkārnījumu smaku
Satur prebiotikas Stimulē labvēlīgo bakteriju attīstību gremošanas traktā, veicina gremošanas trakta veselību un pareizu darbību
Mitrums  8% Kavē kaitīgo baktēriju attīstību, nodrošinot maksimālu izejvielu saglabāšanu.

Sastāvs: rīsi, hidrolizēti zivju proteīni, kartupeļu proteīni, dzīvnieku tauki, laša eļļa, biešu masa, kartupeļu ciete, minerāli, vistas aknas, augu šķiedrvielas, gurķenes eļļa, linsēklu eļļa, inulīns.

Analīze: kopproteīni 32%, koptauki 20%, koppelni 5.3%,kopšķiedrvielas 2.5%, mitrums 8%, kalcijs (Ca) 0.6%, fosfors (P) 0.6%, nātrijs (Na) 3.6 g/kg, magnijs (Mg) 0.6 g/kg, EPA (ω3) 5 g/kg, dokozaheksānskābe – DHA (ω6) 5 g/kg, gamma-linolēnskābe – GLA (ω3) 0.9 g/kg, linolēnskābe – CLA (ω6) 19 g/kg, alfa-linolenskābe – ALA (ω3) 4 g/kg, AA (ω6) 0.6 g/kg *

Piedevasg: vitamīns A 16.500 МЕ, vitamīns D3 1.650 МЕ, vitamīns C 350mg, vitamīns Е 600mg, biotīns 225μг, holīns 750mg, dzelzs (Fe) 100mg, mangāns (Mn) 40mg, varš (Cu) 5mg (vara sulfāts), cinks (Zn) 150mg, jods (I) 1.0mg, kobalts (Co) 1.0mg, selēns (Se) 0.2mг, taurīns 1.150mg, inulīns 500mg, L-karnitīns 750mg, amonija hlorīds 4g.

FacebookTwitter

Post navigation