Audzētavu programma

SIA „Zooserviss” oficiālais Nutra Gold®, Nutra Nuggets®, Taste of the Wild® u.c. super premium klases barības izplatītājs Latvijā piedāvā jaunu audzētāju atbalsta programmu.

Minēta programma paredzēta audzētavu un vairāku suņu un kaķu īpašniekiem, kuri aktīvi piedalās izstādēs, ciltsdarbā, audzēšanā, dresēšanā un citās aktivitātēs.

Dalība audzētavu programmā dod ievērojamās priekšrocības tās dalībniekiem:

1. Ievērojamās atlaides audzētavas programmas dalībniekiem

Iespēja iegādāties ar ievērojamām atlaidēm Nutra Gold, Nutra Nuggets, Taste of the Wild, kā arī zoopreces, ko izplata SIA Zooserviss Latvijā.

2. Bonusa barības paka vai papildus atlaide

Piegādāt katru desmito pasūtīto barības paku bez maksas vai pēc Pasūtītāja izvēles nodrošināt papildus 10% atlaidi visiem pasūtījumiem.

3. Barības paka par katru metienu

Saskaņā ar informāciju par metienu skaitu tiks piegādāts atbilstošs barības iepakojumu skaits tekošajā gadā – 1 bonusa iepakojums attiecīgi par katru metienu.

Mazās un vidējās šķirnes:    7.5 kg

Lielās šķirnes:                       15 kg

4. Pasūtījumu bezmaksas piegāde norādītājā adresē saskaņā ar piegādes grafiku.

5. Speciālās cenas profesionālām barībām zooveikalu tīklā „Zoo centrs”

Iespēja iegādāties profesionālu barību Nutra Gold, Nutra Nuggets, Taste of the Wild, u.c. zooveikalu tīklā „Zoo Centrs” pēc speciālām cenām, uzrādot Programmas karti (Breeder`s Card).

Lai saņemtu papildus informāciju par sortimentu, cenām un pārējām programmas noteikumiem, lūdzam griezties SIA „Zooserviss” pa tālr. 65045551, 27091105 vai pa e-pastu info@zooserviss.lv

nutra_gold_baneris