VERSELE-LAGA

Versele-Laga ir strauji augoša, novatoriska, starptautiska kompānija, kas ražo un tirgo augstas kvalitātes mājdzīvnieku barību, uzkodas un kopšanas līdzekļus, respektējot katra dzīvnieka īpašās vajadzības.

Prestige visaugstākās kvalitātes sēklu maisījumi putniem, kas 100% atbilst ļoti stingriem kvalitātes noteikumiem.
– visaugstākās kvalitātes svaigās, dabiskās izejvielas
– revolucionāras ražošanas tehnoloģijas
– stingra kvalitātes kontroli

 

Prestige Premium sēklu maisījumi satur papildus barošanas elementus, lai putni paliktu mierīgā stāvoklī, lai varētu piedalīties izstādēs un sacensībās. Bieži vien atsevišķu vitamīnu, aminoskābju un minerālvielu trūkuma dēļ, putnu ikdienas barība var novest pie sliktas elpošanas un slimībām. Kā rezultātā veterinārārsti un dietologi no Versele-Laga izstrādāja sēklu maisījumu, kas bagātināts ar VAM-granulām. Šīs sapresētās granulas ir ļoti bagātas ar vitamīniem, aminoskābēm un minerālvielām. Tās ietver augstu proteīna un enerģijas daudzumu. Turklāt Prestige Premium sēklu maisījumi ir bagātināti ar austeru čaulām un jūras minerālvielām.

Visa Nature barība ir pilnībā pielāgota mazo zīdītāju uztura prasībām. Šis dabīgais komponentu maisījums ietver sevī visas pamata barības vielas, vitamīnus, minerālvielas un aminoskābes, kas nepieciešamas Jūsu mājdzīvniekam, lai dzīvotu veselīgu un bezrūpīgu dzīvi. Un ar veselības atbalsta papildinājumu: lieliskai gremošanai, labai zobu higiēnai, spīdīgam apmatojuma un perfektai veselībai. Bagātīgas pārmaiņas sastāvdaļās garantē lielisku garšu un patēriņu.


Šis pilnīgais barības maisījumu klāsts piedāvā visus nepieciešamos barības elementus Jūsu mājdzīvnieku vajadzībām. Sastāvdaļu daudzveidība, graudi, sēklas, pārslas, granulas, dārzeņi, piedāvā īpaši garšīgu un augsti novērtētu uzturu, kas atbilsts katra mazā dzīvnieka vēlmēm.

 

Complete ir pilnīgi jauns produktu klāsts no “high-tech” barības, ko veido 100% presētas granulas. Tas novērš selektīvo patēriņa problēmu daudziem izvēlīgiem maziem grauzējiem. Tajā pašā laikā katra no šīm granulām ir bagātināta tikai ar labāko no labākajiem: dažādi vitamīni, minerālvielas, aminoskābes, antioksidanti omega-3 un omega-6.

 

Šis plašais produktu klāsts piedāvā brīnišķīgas, bet pirmām kārtām veselīgas uzkodas, kas ir ideāli piemērotas kā apbalvojums, kas ļauj palutināt Jūsu mazo grauzēju. Visas šīs uzkodas ir bagātinātas ar VAM granulām (vitamīniem, aminoskābēm un minerālvielām)

Izvēle ir Jūsu rokās:
– daudzveidīgi bagātīgi Snack Nature maisījumi: ar garšaugiem, dārzeņiem, augļiem vai riekstiem
– sacepti cepumi, kas veicina plosošus instinktus kā Toasties un Galettes
– garšīgas krāsnī ceptas kūkas vai cepumi un kārtainās mīklas tortes Tarties: par optimālu variācijas diētu un papildus vitalitāti,
– kraukšķīgas uzkodas ar mīkstu barības pildījums
– kārdinošas un ēstgribu rosinošas ceptas nūjiņas Stick

www.versele-laga.com

FacebookTwitter