Audzētavu programma

SIA „Zooserviss” oficiālais Nutra Gold®, Nutra Nuggets®, Taste of the Wild® u.c. super premium klases barības izplatītājs Latvijā piedāvā jaunu audzētāju atbalsta programmu.

Minēta programma paredzēta audzētavu un vairāku suņu un kaķu īpašniekiem, kuri aktīvi piedalās izstādēs, ciltsdarbā, suņu audzēšanā, dresēšanā un citās aktivitātēs.

Dalība audzētavu programmā dod ievērojamās priekšrocības tās dalībniekiem:

1. Ievērojamās atlaides audzētavas programmas dalībniekiem

Iespēja iegādāties ar ievērojamām atlaidēm Nutra Gold, Nutra Nuggets, Taste of the Wild , Diamond, Sportsmens barību, kā arī zoopreces, ko izplata SIA Zooserviss Latvijā.

2. Bonusa barības paka vai papildus atlaide

Piegādāt katru desmito pasūtīto barības paku bez maksas vai pēc Pasūtītāja izvēles nodrošināt papildus 10% atlaidi visiem pasūtījumiem.

3.  Kupons – pieteikums dāvanu komplektiem kucēniem

Divu nedēļu laikā pēc informācijas iesniegšanas par kucēnu piedzimšanu (dāvanu kupons) piegādāt dāvanu komplektus nākamajiem kucēnu īpašniekiem. Dāvanu komplektā ietilpst barība kucēniem (mazo, vidējo vai lielo šķirnu), gardums vai mantiņa un Programmas karte (Breeder`s Card), kas dod iespēju jaunam kucēnu īpašniekam izmantot Programmas priekšrocības.

4. Barības paka par katru metienu

Saskaņā ar informāciju par metienu skaitu tiks piegādāts atbilstošs barības iepakojumu skaits tekošajā gadā – 1 bonusa iepakojums attiecīgi par katru metienu.

Mazās un vidējās šķirnes:    7.5 kg

Lielās šķirnes:                       15 kg

5. Pasūtījumu bezmaksas piegāde norādītājā adresē saskaņā ar piegādes grafiku.

6. Speciālās cenas profesionālām barībām zooveikalu tīklā „Zoo centrs”

Iespēja iegādāties profesionālu barību Nutra Gold, Nutra Nuggets, Taste of the Wild, Diamond u.c. zooveikalu tīklā „Zoo Centrs” pēc speciālām cenām, uzrādot veikalā Programmas karti (Breeder`s Card).

7. Speciālistu konsultācijas dzīvnieku turēšanas un barošanas jautājumos. Mūsu speciālisti sniegs informāciju par barības sastāvu, analīzi, lietošanu. Palīdzēs noteikt, kura formula ir vispiemērotākā Jūsu mīlulim, kā arī atbildēs uz jautājumiem par dzīvnieku barošanu un turēšanu.

Lai saņemtu papildus informāciju par sortimentu, cenām un pārējām programmas noteikumiem, lūdzam griezties SIA „Zooserviss” pa tālr. 65045551, 27091105 vai pa e-pastu info@zooserviss.lv

nutra_gold_baneris